Skandální odhalení a devastace kulturních památek

Skandální odhalení
Pořadatel eventu Čertova s. byl přistižen při svých aktivitách mimo geoživot. Nechápu, proč, když je vlastníkem tohoto auta, chce pomoci s dopravou materiálu na event. Zdá se mi to nemorální a nevkusné.

Rozhodl jsem se pranýřovat stav našich kulturních památek. Jsou opravdu v dezolátním stavu.

hmm, chce to logovaci udaje :frowning:

Hele Pitris, chtělo by to abys taky napsal jaké je login_name a password na stránku, na kterou odkazuješ - jinak je to o ničem.

No jo, musel jsem odběhnout. Nestíhám.

ad1.
Všichni ví, že to ADP je jen shoda názvů. Znamená to Autobusová Doprava Pitris.:slight_smile:
ad2.
Ono to podle Volfiho výrazu vypadá, že tu zeď právě postavil, pověsil na ní ceduli ať mu to nikdo nerozebere a teď se pyšně usmívá na dokonaným dílem.:):slight_smile: Taky bych se usmíval!

Nemam strach. Volfi je odolnej, neznicitelnej, trvanlivej. Ten se nenecha zdevastovat. K ADP se nemohu vyjadrovat, nevidel jsem to na vlastni bulvy. Neni to fotomontaz?

najlepsie na celej veci je, ze ta kulturna pamiatka je presne to iste miesto, kam sme vas v piatok posielali na falosnu cache. Priznajte sa, kto sa chytil? Zatial viem len o Cmuchalovi a Martinkovi…:smiley:

zcela urcite je to nepodareny pokus o skandal ze strany "brevnovskeho ostrelovace". kazdy prece vi, ze vlada je s teckou :wink: :smiley:

Já taky

Já tam tu buodku na boudce vidím :slight_smile:

no jo, mas recht, je tam. :slight_smile: ja koukam v praci do moc tmavyho monitoru - tak jsem tecku vubec nepostrehl. az ted jsem si sedl k jinymu - a cela pravda se mi vyjevila :smiley: adp. na sumavu posila kamiony :o co chysta na nebohe ucastniky eventu? nebo jen zvetsil svoji ruskou kapezetku? ze by se do toho opet vlozily bulvarni media :wink:

Sak Samane pockej - my ti to nekdy nekde oplatime:D Nevim sice zatim jak,ale neco se vymysli:D

Fotomontáž to není, já tyto kamiony pravidelně potkávám unás v podniku, chtělo by se kouknout jestli to náhodou nemá trackovací číslo.

hmm, byl jsem asi odhalen, a to jeste nikdo nezminil me patrici administrativni budovu na konecne metra zlicin…
jsem si rikal, ze pitris dnes se mnou komunikoval nejak usecne pri zadosti o dopravu dalsiho grilu na event…
hold jsem byl na morave pasovat nejake komodity a ne na regulernim netu…
abych to zkusil vysvetlit
veci se maji tak, proste na certovu stenu vede kus silnice takove, ze tam kamion opravdu neprojede, ani buran nema pristavaci drahu hotovou, proto je treba pomoci vysadkovych vozidel mensi kapotaze.
ty jsem jaksi v ramci sveho megalomanstvi nezahrnul do podnikatelskeho zameru, tak to dopadlo jak dopadlo
co se da delat…

Hm, to je přece espézetka :wink:

Jestli-že je TN espezetka, tak by měl adp. ty kamiony aktivovat…

Není :slight_smile:
viz zde a nebo zde
ADP. je majitelem 20 kamionu MAN, takze fakt nechapu, ze ma v logistice pro Certovu stenu takovy problem :wink:

Josef Prikril. :):slight_smile: To sis Vlado taky mohl vybrat lepsi jmeno. :smiley:

Byla to prijemna prochazka :wink: