Davate si stavu do sklenicky nebo do hrnicku?
Nemam na mysli situaci, kdy jsou vsechny sklenicky ci hrnicky spinave a vy jste nuceni bud umyvat nebo sahnou po tom druhem :D.
Muzete-li si vybrat - co vezmete?
Tuhle anketku myslim vazne
- mame doma dohady o tom, co je v populaci bezne. Tak se populace vyjadri!
Diky :).
Stavu rozhodne do sklenicky - respektive do kryglu … ![]()
… a ze který strany loupete banán a vymačkáváte zubní pastu?
Já piju šťávu jedině ze skleničky… ![]()
Díky za odpočinkové téma (banáni se tu už řešili vloni;))
Hlásím se k hrníčkářům - šťáva, čaj, káva - všechno z mého oblíbeného hrníčku, který se mnou obvykle i cestuje.
Šťávu nepiju. Jenom Colu a tu jen ze skleničky. Z hrnku piju kakao a mléko.
Ahojky.
Jak kde. Doma stavu ze sklenicky, na vandru vsechno z hrnku.
Studený věci sklo, teplý věci hrnek.
Teply veci hrnek, studeny jako stava, voda jak kdy, podle nalady.
Kromě právě uvařenýho čaje všechno nejradši liju do sklinky ![]()
Hrnky nemám moc ráda, člověk nemá takovej přehled kolik toho ještě má ![]()
Šťávu už sice nepiju,ale když jsem píval,tak jedině ze sklenice,stejně jako dnes colu,juice… Naopak z hrnku piji mléko,čaj,kakao…a krev piju některým lidem přímo,bez skleniček a hrnků…
Štávu, vodu, džus do sklenky, čaj nebo mléko do hrnku, maté do kalabasy.
Když už se tu mám zpovídat, tak teplé jako čaj, mléko, káva - hrnek; studené jako cola, voda (příp. i štáva) - sklenička. Nikdy nepiju šťávu z hrnku (jen pokud není zbytí) :D.
stavu jedine ye sklenicky, nebo i tuplaku, ale aby do toho bylo videt…;] kafe, caj, a treba i polevku do hrnecku…
šťávu jedině s tupláku rodina si zvykal mi chodit upíjet tak aby na mě ještě zbylo ![]()
PET, jedině PET
Šťávu v domácnosti nepoužívám a v práci také ne.
… jo a víno ze skleničky, z hrnku by to byla zhovadilost.
z pulitru, sklenka je moc mala a clovek se nabeha nez se napije.
Neni to pruzkum trhu pred vyrobou geohrnku(sklenicek)? ![]()
…asi jóóóóó. Já chci "geoskleničku" ;)B)
Šťávu, vodu, džus, minerálku ze skleničky, čaj, kávu, mléko z hrnku, maté z kalabasy.
Štávu nepiju, Kofolu ze sk.
Lahev otevírám zeshora od zátky ![]()