Sklenicka nebo hrnicek?

Davate si stavu do sklenicky nebo do hrnicku?
Nemam na mysli situaci, kdy jsou vsechny sklenicky ci hrnicky spinave a vy jste nuceni bud umyvat nebo sahnou po tom druhem :D.
Muzete-li si vybrat - co vezmete?
Tuhle anketku myslim vazne :wink: - mame doma dohady o tom, co je v populaci bezne. Tak se populace vyjadri!
Diky :).

Stavu rozhodne do sklenicky - respektive do kryglu … :wink:

:smiley: … a ze který strany loupete banán a vymačkáváte zubní pastu?

Já piju šťávu jedině ze skleničky… :wink:

Díky za odpočinkové téma (banáni se tu už řešili vloni;))

Hlásím se k hrníčkářům - šťáva, čaj, káva - všechno z mého oblíbeného hrníčku, který se mnou obvykle i cestuje.

Šťávu nepiju. Jenom Colu a tu jen ze skleničky. Z hrnku piju kakao a mléko.

Ahojky.
Jak kde. Doma stavu ze sklenicky, na vandru vsechno z hrnku.

Studený věci sklo, teplý věci hrnek.

Teply veci hrnek, studeny jako stava, voda jak kdy, podle nalady.

Kromě právě uvařenýho čaje všechno nejradši liju do sklinky :slight_smile:
Hrnky nemám moc ráda, člověk nemá takovej přehled kolik toho ještě má :smiley:

Šťávu už sice nepiju,ale když jsem píval,tak jedině ze sklenice,stejně jako dnes colu,juice… Naopak z hrnku piji mléko,čaj,kakao…a krev piju některým lidem přímo,bez skleniček a hrnků…

Štávu, vodu, džus do sklenky, čaj nebo mléko do hrnku, maté do kalabasy.

Když už se tu mám zpovídat, tak teplé jako čaj, mléko, káva - hrnek; studené jako cola, voda (příp. i štáva) - sklenička. Nikdy nepiju šťávu z hrnku (jen pokud není zbytí) :D.

stavu jedine ye sklenicky, nebo i tuplaku, ale aby do toho bylo videt…;] kafe, caj, a treba i polevku do hrnecku…

šťávu jedině s tupláku rodina si zvykal mi chodit upíjet tak aby na mě ještě zbylo :slight_smile:

PET, jedině PET :smiley: Šťávu v domácnosti nepoužívám a v práci také ne.

… jo a víno ze skleničky, z hrnku by to byla zhovadilost.

z pulitru, sklenka je moc mala a clovek se nabeha nez se napije.

Neni to pruzkum trhu pred vyrobou geohrnku(sklenicek)? :smiley:

…asi jóóóóó. Já chci "geoskleničku" ;)B)

Šťávu, vodu, džus, minerálku ze skleničky, čaj, kávu, mléko z hrnku, maté z kalabasy.

Štávu nepiju, Kofolu ze sk.
Lahev otevírám zeshora od zátky :wink: