[color=maroon]Obnovené téma. Prosím ragujte až na příspěvek z 28.11.2009 21:11[/color]
Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jestli byste ohodnotili skript, který by soupl vyhledavaci policko kesek podle retezce GCxxxxx i jinam, napr podle obrazku jako uzitecny a hodny zpracovani. mne osobne by vcelku vyhovoval.
ujmout by se toho musel nejaky dobrovolnik, protoze me znalosti javy konci zjistenim, ze neco takoveho existuje. ja mam jen ten napad.
dal bych chtel mimo soutez poprosit o zpracovani skriptu, ktery by na volne urcenych strankach, napr. v ruznych forech umel prevest GPS souradnice ze seznamovskych map ve formatu Loc: 49°10’37.44"N, 13°31’5.04"E na klikaci odkaz, ktery by otviral primo mapu s bodem v novem tabu?
jeste by prosim byla podminka, aby skripty fungovaly i v Opere.
diky
no to je presne ono!
tak jsem zase jednou objevil ameriku. diky
EDIT: akorat ze to teda v te Opere jaksi nepremava… nasel by se nekdo kdo to zmakne upravit i pro Operu? nebo alespon za mne poprosit autora? at nezasahujem do jeho dila. pac ja nejen ze neumim javu, ale vlastne taky umim jenom cesky a jeste ke vsemu bidne…
bud jsem spatne podal zadani, nebo jsi to nepochopil. tak jeste jednou jinak..
mam takovyhle zamer. rekneme ze v diskuzi na chytej.cz napisu kamosovi:
a chci aby vysledek byl takovyhle
tzn., ze mu odpadne potreba oznacit cely Loc retezec, zkopirovat, otevrit mapy.cz, vlozit retezec a odentrovat. tak ted uz je to snad jasne. vidis ten rozdil?
mimochodem ta prevodni utilitka je ale taky dobra. uz je v zalozkach. takze taky dik
Neco takoveho umi Mapswitch, ale pracuje s "geocachingovym" formatem souradnic - http://drak.ucw.cz/~ebik/gm/. Ale asi by nemusel byt problem upravit na ten "seznamacky"
ano ano. presne neco podobneho mam na mysli. mapswitch mam a pouzivam, funguje vytecne i v Opere, ale je vazany jen na gc.com. ja bych rad ziskal univerzalni, ktery by seznamacke Loc takto prevadel na libovolnem serveru - foru.
Dnes jsem hledal urcitou vetu, kterou jsem napsal v jednom z logu, ale nevedel jsem ve kterem, takze jsem je musel postupne proklikavat. Pri tom mne napadlo ze by se hodil skript, ktery by v seznamu nalezenych kesi pri najeti myskou na [visit log] vyhodil bublinu s logem. Ted je otazka, jaky na to mate nazor, jestli by byl v praxi vyuzitelnej a stal za napsani.
tak to je jiná, pokud by ani část věty nepomohla vyhledat, tak nezbývá než bubliny o kterých se zmiňuješ. Taky si prohlížím své logy, přinejmenším by to ušetřilo čas