Skrýšotlač+Garmin Vista ...

Rád bych se zeptal, jak je to s použitím cacheprintera a G Visty HCx. Doposud jsem cacheprinter používal pro přenos keší do PDA. Velice se osvědčil. Hlavní výhodou bylo, že vypsal seznam keší v abecedním pořádku (nikoli pouze pod unikátním kódem). Nejsem si jistý, jak je to u Garminu, jestli půjde něco podobného. Premium učet nemám, tak jsem závislej na tomhle SW.

Je tedy možné stáhnout libovolný okruh keší a hodit je do seznamu Garmina pod názvy? U kolegy jsem viděl, že má pouze seznam uni kódů, což značně zdržuje.

Díky za reakce.

Muj Legend HCX je jeste na ceste a v baliku,
ale tusim, ze bys mohl vyzkouset POILoader primo od Garminu,
muzes mi napsat, jak jsi dopadl :slight_smile:

Uspesne pouzivam s 60csx a ukladani pod nazvem funguje, stejne tak vyhledavani v dane vzdalenosti. Jen si nejsem jistej, jestli jde z skrysotlace rovnou nahrat do gps. Ja si ulozim GPX soubor a ten pak nahraju treba pres Mapsource…

Díky, taky mě jde právě GPS balíkem, tak se zajímam :wink:

Samo Skrýšotlačem vytvořit soubor a ten nějak dostat z PC na Garmina… Myslím si, že to půjde, ten formát by měl být OK.

Používám s úspěchem postup Skrýšotlač - Export GPX - Mapsource - GPS.

Výhoda je v tom, že lze v exportu nastavit způsob zkracování názvů (kvůli malé délce názvů bodů) a vložit do poznámky např. velikost krabičky nebo hint.

I my Skrýšotlač - Export GPX - Mapsource - GPS

Vyhoda je ze si v mapsource zmenim ikony podle typu kesi a v komentari mam pridanou napovedu. :wink: