Skrysotlac - nacitani

Vyzkoušel jsem srysotlac, prihlasim se, cache mi to najde ale načítání se vždy zasekne někde kolem 50, další už nenačítá. Nevím co s tím.
Pro GC jsem chtěl používat geoget + skrysotlac. Jestli máte ještě nějaký způsob pro plánování GC, filtrování cachí když jsem pouze basic member, budu rád když to napíšete, teprve s tím začínám. dík

Zkus přiřadit Jave více paměti, někde tu byl uveden tan správný příkaz. A nebo to netahej v takovém objemu keší.

To "někde" je překvapivě přímo u zdroje :smiley:
Čili Google -> "Skrýšotlač" -> první nález -> sekce FAQ
nabo pro ti co nemají rádi Google: přímo zde

Z toho samosebou vyplývá, že nemůžeš používat applet verzi Skrýšotlače (ta přímo z web.prohlížeče), ale tu staženou jako program s příponou JAR nebo spuštěnou přes Web start (to je kombinace stažení nové verze a její spuštění na lokálním PC).

Díky moc, povedlo se už to fšecko fakčí:)!!!

Super, tohle jsem taky potřeboval. Zrovna jsem chtěl položit stejný dotaz, než jsem si to tady přečetl.