Dobrý den, mám dotaz. Ještě do nedávna (minulý týden) mi fungoval skrýšotlač v pohodě. Dne se mi nedaří přihlásit. Nevíte čím to může být? Vše vyplňuji správně. Nesouvisí to s novým vzhledem geocaching.com.
Děkuji za odpověď
Tak moc díky. Snad to bude brzy. Nějaké kešky mám předpřipravené ve formátu gpx jen je stáhnout do PDA. Pokud by to trvalo déle. Jaká je jiná možnost kešky stáhnout a připravit do formátu gpx. (Jsem začátečník a tak dost v tom tápu). díky za odpověď
jestli jsem chápal princip Handyho správně, tak využívá wapovou verzi geocaching.com , především kvůli úspoře dat, aby lidi neměli velký objemy stahování a velký poplatky. a nový vzhled se wapu netýká
Myslím, že HC používá parsování html stránek, nikoli wapu. Se stahováním do mobilu a nízkými objemy dat to nesouvisí-to zařizuje právě Destilův web, ketrý načte html, upraví a pak jej v co nejmenší datové náročnosti pošle do mobilu.