Skrýšotlač - nelze přihlásit

Dobrý den, mám dotaz. Ještě do nedávna (minulý týden) mi fungoval skrýšotlač v pohodě. Dne se mi nedaří přihlásit. Nevíte čím to může být? Vše vyplňuji správně. Nesouvisí to s novým vzhledem geocaching.com.
Děkuji za odpověď

Ale ano, souvisí to s novým vzhledem na GC.com, musíš si počkat na novou verzi upravenou na nové stránky GC.com

Tak moc díky. Snad to bude brzy. Nějaké kešky mám předpřipravené ve formátu gpx jen je stáhnout do PDA. Pokud by to trvalo déle. Jaká je jiná možnost kešky stáhnout a připravit do formátu gpx. (Jsem začátečník a tak dost v tom tápu). díky za odpověď

lze použít program MoZiGo viz zdejší vlákno, který je již funkční

Ano, také jsem to zjistil včera večer kolem 12 dělali na serveru změny.zasáhlo to zřejmě i skrýšotlač.:frowning:

Ano, zasáhlo to všechny "alternativní" řešení…B)

P.S. Nepatří náhodou takový dotaz do jiného vlákna?

ted jsem zkusil handy geocaching a natáhl keše v pohodě…:wink:

jestli jsem chápal princip Handyho správně, tak využívá wapovou verzi geocaching.com , především kvůli úspoře dat, aby lidi neměli velký objemy stahování a velký poplatky. a nový vzhled se wapu netýká

když si přečteš pár příspěvků výš, najdeš tam , že handy po změně vzhledu nefungoval..

Myslím, že HC používá parsování html stránek, nikoli wapu. Se stahováním do mobilu a nízkými objemy dat to nesouvisí-to zařizuje právě Destilův web, ketrý načte html, upraví a pak jej v co nejmenší datové náročnosti pošle do mobilu.