Skrýšotlač -prodleva

Ahoj,
mám dotaz, zda jde nějak vypnout ta prodleva Čekám (15) atd. při stahování kešek. Díky!

Prodleva vypnout nelze - je to záměr, aby při velkém množství dotazů nebyl zablokován přístup do databáze.

Něco takového jsem předpokládal :slight_smile: Díky!