Ahoj,
mám dotaz, zda jde nějak vypnout ta prodleva Čekám (15) atd. při stahování kešek. Díky!
Prodleva vypnout nelze - je to záměr, aby při velkém množství dotazů nebyl zablokován přístup do databáze.
Něco takového jsem předpokládal
Díky!
Ahoj,
mám dotaz, zda jde nějak vypnout ta prodleva Čekám (15) atd. při stahování kešek. Díky!
Prodleva vypnout nelze - je to záměr, aby při velkém množství dotazů nebyl zablokován přístup do databáze.
Něco takového jsem předpokládal
Díky!