Dneska mi nějak nefunguje Skrýšotlač (na CZ i SK stránkách), je to jen můj problém, nebo vám taky nefachá… ?
M.
Dneska mi nějak nefunguje Skrýšotlač (na CZ i SK stránkách), je to jen můj problém, nebo vám taky nefachá… ?
M.
Tak jsem to teď zkoušel a funguje… ale zase prozměnu se mi nelíbí česká mapka keší s 2588 nedostupnýma kešema ![]()
Skrysotlac funguje a dnes 16.11. byla uvolnena nova verze, ktera umi oproti puvodni v nastaveni napr. skryt atributy ci je nahradit textem, dale do GPX exportu povolit/zakazat i add.waypointy, oddelit pomlckou nazev wpt.od atributu (velikost,typ..) ci exportovat do KML (google Earth). I kdyz zrovna export do KML neni jeste na 100% OK-kdyz jsem chtel KML ze Skrysotlace otevrit, rval na me GoogleEarth parse error-nejak si neodpovidaly tagy v KML. Ale jinak patri slovenskym autorum dik za dalsi vylepseni.
ke skrysotlaci mam dulezitou zpravu a to:
pokusim se tomu rict, aby to VYZADOVALO novejsi verzi javy. kazdopadne je potreba nainstalovat.
Jak to vypada se slibenou podporou XSLT, pak bychom mohli exportovat data ze skrysotlace do cehokoliv. Nejen do KML. Uz jsme se spolu o tom bavili pred par mesici. S pomoci kamarada jsem si XML export do skrysotlace naprogramoval, a s pridanim XSLT si ted data exportuji do ceho chci - GPX, ci HTML, ktere je pak pekne citelne ve starem PDA. Je to fakt parada, a myslim, ze by to vsem pomohlo. Ja jsem tak dosahl cile a provozuji ted paperless geocaching.
Takze opet na zacatek - kdy bude skrysotlac podporovat XSLT. Nechci vypadat jako rypal, protoze skrysotlac je jinak super. Diky.
ahoj obrat sa priamo na tvorcu skrysotlace, team bubbles.sk