\Můžu se zeptat co to je a k čemu to je?
Jestli ti nedělá problém Slovenčina, tak: http://cacheprinter.bubbles.sk/?action=home&lang=sk
Hele Vojt@, chápu že je ti dvanáct (pokud jsou uvedené informace správné) a že jsi nový, ale co nejdřív číst staré příspěvky nebo wiki (http://geowiki.hidden.cz/wiki/Hlavní_strana) nez zacnes zakladat desitky nových témat s dotazem, který tu byl tisíckrát a najdeš ho takřka okamžitě.
Když vypíšu tvé dosavadní příspěvky:
Skrýšotlač - Můžu se zeptat co to je a k čemu to je?
CWG - Můžu se zeptat kolik stoji CWG nebo nejaky odkaz kde to je a kolik stoji postovne
Event - jak uspořádat event?
Handy - Co potřebuju pro handy geocaching?
Když to takhle bude řešit každý, nikdo už nebude na nic odpovídat, protože na to nebude síla…