Slovak geocoin za chvilu v predaji, Prague 2007 vo vyrobe, Czech 2007 v priprave

Ahojte, dnes mi dorazila do Prahy prva varka Slovenskych geocoinov, vyrobu ktorych zabezpecujem, a takto vyzeraju [:D]:

SK 1 SK 2

Mince sa uz onedlho budu predavat na geocachingshop.eu - dam vediet, kedy to bude - asi o tyzden. Zatial bude v predaji len bronzova minca, dalsie strieborne dorazia asi o mesiac.  

BTW vo vyrobe su Prague 2007 geocoiny, na vyrobe ktorych som sa spolupodielal ako autor idey a copywriter (mam rad Big Apple od Franka Sinatru, ako si mozete vsimnut - najma v kultovom podani Gremlins [H]), predpokladany predaj brezen 2007, pravdepodobne tiez cez geocachingshop.eu:

Prague 2007 

 no a teraz sa idem venovat vyrobe Ceskeho geocoinu 2007, s tym, ze vyhlasim onedlho verejnu sutaz o design na tychto strankach [:)]

Slovenská mince je krásná, ta pražská bude taky úžasná - už se na ně moc těším, budou to skvělé přírůstky do naší sbírky geocoinů [;)]

Slovnska mince se povedla! I kdyz jsem si rikal, ze zadne dalsi mince porizovat nebudu, tohle je prece jen trochu srdecni zalezitost… takze si mozna prece jen tuto jednu koupim… :] Mas zhruba predstavu, za kolik penez asi bude? Samozrejme ze se to asi za ten tyden dozvim na shopu, ale kdyz ja jsem zvedavy ted… Dik.

Ahoj, este neviem presne, musim to cele spocitat ked mi pride faktura z Nemecka.

Povedená práce, určitě si je objednám [Y]

Tak ta slovenská mince je fakt pěkná a dost povedená. Doufám, že se s některou setkám v oběhu …[:D]

Ta slovenska mince je moc pekna. Taky si jednu/2 objednam :wink:

Na emailové adrese geocachingshop/@/email.cz přijímáme předobjednávky na prodej geocoinu 2007 Slovak Geocoin. Cena geocoinu byla stanovena na 255 Kč (v SKK dle aktual. kurzu).

všechny předobjednávky registrujeme, a jakmile bude coin skladem, budeme Vás informovat o dalším postupu. Omluvte prosím, pokud nereagujeme na Vaše maily - je toho hodně :slight_smile:

Tak mince (150 ks bronzovych) som poslal na Moravu do geoshopu, buduci tyzden sa teda zacnu “naostro” predavat. Strieborne by sa mali zacat predavat do mesiaca, proces vyroby sa trosku zdrzal.

Na všechny emaily ze kterých přišli předobjednávky na minci 2007 Slovak Geocoin, jsme rozeslali pokyny k objednání. Pokud má někdo dojem, že mu zpráva nebyla doručena, ať se nám co nejrychleji ozve.

 GCS Team

 

Slovenský i pražský geocoin se mi moc líbí, slovenský jsem si právě předobjednal. Až bude v prodeji ten pražský, rád si jej objednám taky. 

Dnes som dostal spravu, ze strieborne mince su na ceste, ocakavam ich v Prahe do tyzdna a hned ich posielam geocachingshopu.

[quote] Saman: Dnes som dostal spravu, ze strieborne mince su na ceste, ocakavam ich v Prahe do tyzdna a hned ich posielam geocachingshopu.

[/quote]

Slovenský GC už mám, ve skutečnosti vypadá líp než na obrázku, na Pražský se těším (to zase abych udělal velkou objednávku abych měl aspoň dopravu zdarma), nechceš mi pár kousků pražského GC prodat z ruky do ruky, když jsem od tebe pár stanic tramvají [;)]? . 

pred chvilkou mi prisli strieborne SK mince, poslem ich do geocachingshopu a koncom buduceho tyzdna by tam mohli byt k dispozicii, takze sledujte ich stranky.

Ahojte, nema niekto na predaj Slovak geocoin 2007 ?? (nemusi byt novy, moze byt aj na adopciu) Dakujeme

Huh… obcas se objevi na ebayi, ale malokdy a jdou okolo 25-30USD …

Pozeram na ebay ale za posledny mesiac tam nikto neponukol, tak skusam aj takto.