Smazat

Problém: Chtěl bych si prohlídnout tracky (prošlé cesty) např. v Google Earth nebo něčem jiném, jde to?

Prakticky chci tracky vyexportovat do nějakého formátu(nejsem si jist, ale myslím, že *.gpx).

Jak na to ? :slight_smile:

EDIT: Tak gpx to není, myslim že kml/kmz :slight_smile:

Z MaspSource vyexportovat v *.gpx, který Google Earth bez problémů načte

Pardon, sem vůl, nepodíval sem se v save as na všechny možnosti :@

Pardon a Díky :slight_smile: