Problém: Chtěl bych si prohlídnout tracky (prošlé cesty) např. v Google Earth nebo něčem jiném, jde to?
Prakticky chci tracky vyexportovat do nějakého formátu(nejsem si jist, ale myslím, že *.gpx).
Jak na to ? ![]()
EDIT: Tak gpx to není, myslim že kml/kmz ![]()