Smetanka

každou jinam, jako multi do Rígráků? To mi připomíná zdejšího cachera, který je detektivem u NYPD a navrhoval jako Locationless “Homicide Scene” (dějiště vraždy), ale nějak to neprošlo.

K věci: když jsme ještě s Michalem pracovali na Vinohradech, pamatuju jeden firemní večírek, který pokračoval na Smetance a proběhl ve vší cudnosti: bylo nás hodně, tak nás dali do salonku a servírka byla zcela oblečena - ty najaté obnažené děvy roznáší pivo jen v lokále.

Ale rozhodující slovo nechť má Milancer, taky podle toho, kolik se mu sejde lidí - možná by bylo dobré oeditovat logy u event cache a napsat, kdo bere kolik členů svého týmu?