Gratuluju k výročí (na kešky z první stovky se nejdéle vzpomíná) a přeju ať vám jsou nebesa nakloněna i do stovek dalších [^].
Milí Sobíci!
posíláme vám zpod Ještědu vééélikou gratulaci k nejmilejší geometě. Užijte si oslavu, neb na první stovku se nezapomíná. Přejeme vám na dalších cestách štěstí, neomylnou šipku a hodně radosti z nalezených pokladů. A díky za vaše pěkné kešky! [:D][^][D][W][:D]
Gratulujeme, ať se daří rodinným týmům!!! Druhá stovka už je brnkačka!
Díky za přání [:)] Jsme rádi, že nás geocaching přivádí na moc pěkná a zajímavá místa..
I my z jihu Čech gratulujeme k nejmilejšímu geojubileu. Víme, o čem to je, neb i my nedávno totéž oslavovali. Přejeme vždy “šťastné hrábnutí do pařezu” a hlavně se snažte nás předběhnout! [^]