Sobotni vylet do Srbska

Je to trosku na rychlo, nicméně kdo by mel zajem, muze se zitra (16.12.), pridat na maly, prevazne nekešovaci vylet do oblasti Srbska. V planu je drobna turistika v teto milé oblasti a navsteva nektere jeskyne v okoli, v doprovodu speleoPitrise - je v tom na svuj věk fakt dost dobrej. Zatim je nás troška, Pitris, jeho drahá, já a možná některé fragmenty mokré party.

Takze nezavazne - vlak odjizdi v 9.04 ze Smichovskeho nadrazi, sraz v 8.50 pred pokladnami tamtez

Skoda ze musim v sobotu do prace, hned bych jel speleovylet by zajimal urcite cely team. Nas pes pruzkumnik se niceho neboji a do stoly na Liscarne vletela jeste pred nama a neobtezoval se pockat az rosvitime bateky. Pokud tento vylet bude opakovat jeste neky tak dej vedet urcite pojedem.

vzhledem k tomu, ze jsem se k teto info dostal asi ve tri rano tak asi ne…
skoda

volfi sa vracia do jaskyne, kde aj na svoj vek vyzera dobre :slight_smile: