Možná to tady někdo řešil, nenašel jsem - v tom případě mne nekamenujte, ale dejte link, pls…
Zdržuje mě - a asi nejen mě, když na nějaký event přivezu a vložím k radosti ostatních svoji sbírku GC a TB - to není problém. Ten nastává při vyzvedávání trackables z eventu… Nemáte někdo nápad (kromě toho, že je na event nebudu vkládat), jak je jedním makrem nebo nějakou aplikací dostat zase "domů"?