Tak mě napadla vize takového prográmku (možná by to mohlo zaujmout někoho z kolegů programázorů), kde by se dalo zadat waypointy a potom hromadně logovat různé akce na gc.com.
Prostě mít vedle sebe po celé pracovní ploše okna, příp. i logovat offline a po připojení vše odeslat. Pro pisatele přehled a možnost se rozepsat a rozvrhnout "kroniku" mezi jednotlivé logy přehledně a bez přepínání a pro drive-in cachery zápis stejného textu do všech 50 keší za daný den....
Něčím podobným by se možná daly i řešit vlny discoverování trackovatelných předmětů po eventech: zadat změť tracking numbers, jednotný text (příp. doplňující simple ke každému) a zmáčknout send...
Mějte prosím na paměti, že se jedná pouze o vizi a není tedy třeba mi nadávat [:)]
V GSAKU to jde i bez maker!
Otevřeš si pravým tlačítkem vlastnosti na patřičném řádku a vybereš přidat/upravit textovou poznámku. V nově otevřeném okně napíšeš celý log do spodní sekce log a napravo dole stiskneš tlačítko log. Spustí se ti prohlížeč on-line s otevřeným logovacím formulářem této keše a tam jen nastavíš Found-it.Dáš myš na logovací okno a pak jen CTRL-V a send.
To je vše.
Je to pár kliknutí. Dělám to tak už dlouho
Brrr logujme prosím osobněj- vždyť log k věci, pochvala či námět je vlastně odměna těm, kdo se patlali s tím, aby nám tento příjemný zážitek připravily a odměnit je slovem fajn, či nějakou omletou omeletou - fuuuj to je ostuda - Petr Pert
[quote] Petr Pert napsal/a:
Brrr logujme prosím osobněj- vždyť log k věci…/quote]
To jo, ale třeba já bych tuhle věc možná i uvítal. Já si u nalezených keší píšu i čísla pořadí ve kterém jsem je našel, takhle bych si lognul X keší..napsal všude všechno jak píšu normálně..možná bych napsal i víc (třeba by to šlo psát jako jeden příběh za den:D ) a potom jednotlivě doplnil čísla jak to šlo po sobě. Eliminoval bych tím pak editování logů který jsem zapoměl očíslovat, popř. které jsem očísloval úplně blbě. Já osobně bych tourčitě v tomto směru uvítal.
Co se týče hromadnýho logování GC z eventů..tak to se mi moc nelíbí. Vlastně eventovsky coiny nediscoveruju. Zapisuju jen ty co najdu v keši.