Ted se budem divat na zada tobe Milosi. Nejak nezbyva cas. Gratulujeme
Sleduji s obdivem Tvé, pro mě neuvěřitelné nasazení. Ještě že je z čeho vybírat, ale kde na to bereš čas?
Úctyhodné číslo pro geocachera turistu. Miloši blahopřejeme a ať se ti nadále dobře šlape pěšky i do pedálů Tvého geobajku.
Hezké číslo. Bez vozu je to skoro jako sci-fi. Gratuluji a přeji spoustu hezkých zážitků…
Je to fakt Milos to ma pekne odmaknute !! Velka gratulace !!
Miloši posílám moc velké blahopřání a přeji do dalších stovek hodně štěstí při hledání.
Stalou radost pri hledani a dobry signal Ti preje vojrou
Další na řadě! Nějak jsem to Miloši prošvihl, jinak bych Ti pogratuloval již při setkáni v Braníku! Takže vše geonejlepší!
M.
Miloši, gratuluju, co dodat víc !!!
Velká gratulace i od nás, at ti to pořád šlape alespoň tvých průměrných 8,2 km/h.
I my z jihu Čech gratulujeme - to je ale krásná mikulášská nadílka :-))))
Gratulace k prvnímu zářezu v novém “mileniu”
Neuveritelne tempo. Hlavne at mas dal co pekneho lovit ![]()
Dekuji fsem za gratulaci a doufam, ze se s Vami zas nekde potkam u cache.
opozdene prejeme walkerovi vzdy pevny krok do dalsich stovek, tisicovek … ![]()
Milosi, take ti gratulujeme, lec opozdene, a diky za prijemnej pokec na Matrixu :o)
I já se připojuju k zástupu gratulantů a těším se na naše další setkání!
S obrovskym zpozdenim ale prece: Milosi, moc gratuluju a preju perfektni pohodu, dobre boty a pocasi a spolehlivou sipku!