Solim 1100+

Ted se budem divat na zada tobe Milosi. Nejak nezbyva cas. Gratulujeme

Sleduji s obdivem Tvé, pro mě neuvěřitelné nasazení. Ještě že je z čeho vybírat, ale kde na to bereš čas?

Úctyhodné číslo pro geocachera turistu. Miloši blahopřejeme a ať se ti nadále dobře šlape pěšky i do pedálů Tvého geobajku.

Hezké číslo. Bez vozu je to skoro jako sci-fi. Gratuluji a přeji spoustu hezkých zážitků…

Je to fakt Milos to ma pekne odmaknute !! Velka gratulace !!

Miloši posílám moc velké blahopřání a přeji do dalších stovek hodně štěstí při hledání.

Stalou radost pri hledani a dobry signal Ti preje vojrou

Další na řadě! Nějak jsem to Miloši prošvihl, jinak bych Ti pogratuloval již při setkáni v Braníku! Takže vše geonejlepší!

M.

Miloši, gratuluju, co dodat víc !!!

Velká gratulace i od nás, at ti to pořád šlape alespoň tvých průměrných 8,2 km/h.

I my z jihu Čech gratulujeme - to je ale krásná mikulášská nadílka :-))))

Gratulace k prvnímu zářezu v novém “mileniu”

Neuveritelne tempo. Hlavne at mas dal co pekneho lovit :wink:

Dekuji fsem za gratulaci a doufam, ze se s Vami zas nekde potkam u cache.

opozdene prejeme walkerovi vzdy pevny krok do dalsich stovek, tisicovek … :slight_smile:

Milosi, take ti gratulujeme, lec opozdene, a diky za prijemnej pokec na Matrixu :o)

I já se připojuju k zástupu gratulantů a těším se na naše další setkání!

S obrovskym zpozdenim ale prece: Milosi, moc gratuluju a preju perfektni pohodu, dobre boty a pocasi a spolehlivou sipku!