Tak jsme nejak prehlidli, ze Milos uz je taky za 1200. Posilame velke gratulace. Jsi opravdovy nezmar. Tak at ti to vydrzi
My taky gratulujeme a přejeme do dalších nachozených kilometrů k dalším skrýším vše nejlepší.
Pekne Solime, gratulujem [:D] Belham za Tebou o barliach, ponahlaj sa lebo Ta dobehnem [;)]
Gratulujeme k 1200! Už ani nestíháme sledovat přibývající stováky na Tvém geo-účtu.... :)
M+3
Také se připojuji ke gratulaci ![]()
Taky hezky, moc gratuluji, pekna prace a specielne v tvem pripade velky vykon, vyuziti 4kolovych vozidel zakazano a vsade, vlacek, pesky a kolmo, smekam! Jakpak ti stoupa prumerka v rychlosti chuze? ![]()
Bravo! Miloši gratuluju k další metě a přeju ti mnoho pěkných a úspěšných výprav za kešemi po celém Česku!
I my se pripojujeme do rady gratulantu, at ti to slape dal tak jak chces. A je videt, ze chces hodne.
Gratuluji a přeji Ti světoběžníku ať máš stále co hledat.
Gratuluju! At Te to porad tak bavi.[<:o)]
Blahopřejeme k tuctu stovek.
Z Hané se taky připojuji se svou gratulací [D].
Milosi gratuluji k tomuto uctyhodnemu cislu. At te i nadale bavi hledat a zakladat kesky tak jako doted.
Co po takove vlne gratulaci jeste napsat? Nic originalniho me bohuzel uz nenapada, tak at ti to zkratka i nadale dobre slape a s vlacky za cachemi po cele republice, pripadne i dale, dobre jezdi, moji znamy dedecek-strojvudce a masinka ti drzej pesti [:)]
Pridavam se k zastupum. 1200… to vypada, jako bychom Te uz meli brat vazne [:D][:D][:D]
Preju i nadale naklonene nebe a jen same pekne kesky pred sipkou [;)]
Tak to je slušný počet… Ferdové gratulují [^] a věří, že Tě ani dnešní sníh nazadrží… [;)]
Velka gratulace, neztrat tempo a chut kesovat.
Ahoj Miloši, blahopřeji Ti za náš tým k dosažení mety, která je pro nás zatím někde v nebesích. Jak tak koukám, keší v ČR stále přibývá, takže naštěstí nenastane situace, že by Ty, PaBa a jiní vám podobní neměli co dělat. Měj se krásně a třeba někde někdy. Spužva za Team.
Milosi moc a moc ti gratuluji a preji dalsi pekne vyslapy a vyjezdy na kole. Mas ta kesky radne odmakane!!