Solim - 1400+

Jak zjistuji, nasadil Solim k velke stihaci jizde Milancera. Cestou se zastavil i na me kesce. Milosi moc gratuluji, diky za tvoje pixlicky, at ti to jde porad pohodove kupredu a at je hodne takovych ryzich kaceru jako jsi ty.

taky gratulujeme. tak nam zacalo jaro a milos radi jak utrzeny ze retezu [:)]

Jojo, Miloš se rozběhl a je k nezastavení.. Gratulace a přání hodně pohody do dalších stovek letí z Perníkova

No, Solim asi nestiha Milancera, ale priamo Pabu [:)] Gratulujem [:D]

Blahopřejeme k další metě.Těšíme se na Tvé pohodové cache na Vysočině, kam se právě chystáme.

Je to výkon hodný uznání! Nebude to dlouho trvat a určitě se k vám někdy na sto honů přiblížím![:D] Gratuluji!

Tedy Milosi, jen at ti to stale slape-preji co nejmene prekazek v terenu a pri domaci priprave i do dalsich stovek!

Teda ty ses pekne rozjel, pomalu zacinam rezignovat.
Milosi, moc gratuluju a preju ti at ti to pri hledani krabicek porad tak pekne slape.

[^]To už jsou mraky kontejnerů, krabic, krabiček a pixliček… Jestlipak si je všechny pamatuješ?[;)]