Blahopřejeme Milošovi … sorry Šolimovi
k dosažení 200-stého jubilejního úlovku… jen tak dál!
M+P+A+E
Blahopřejeme Milošovi … sorry Šolimovi
k dosažení 200-stého jubilejního úlovku… jen tak dál!
M+P+A+E
Pridavam se ke gratulaci! ![]()
Gratuluji k nalezeni vice nez poloviny kese denne
.
JARRY.
Taky se přidávám ke gratulaci a přeji mnoho geodobrodružství minimálně do další dvoustovky.
Blahopreju, slusne tempo!
Dekuji vsem za prani. Asi jsem prave prozil tu nejlepsi stovku cachi, dal uz se mi budou hromadit nalezy a budu postupne zapominat na ty prvni nalezene.
Taky Blahopřeju… navíc jsem si všimla, že PC-Romeo má konečně tu stovku - takže taky blahopřání. Vlastě i těm, co jsem si toho u nich nevšimla ![]()
toz PCckovi tiez gratulujem a kedze uz je jar, na biku sa k tej 200vke za chvilku dokopes ![]()
No PC Romeo, uz bylo na case..!..
gratulujeme..!
Tabacek a Janicka