Šolim - 200

Blahopřejeme Milošovi … sorry Šolimovi :slight_smile: k dosažení 200-stého jubilejního úlovku… jen tak dál!

M+P+A+E

Pridavam se ke gratulaci! :slight_smile:

Gratuluji k nalezeni vice nez poloviny kese denne :slight_smile: .
JARRY.

Taky se přidávám ke gratulaci a přeji mnoho geodobrodružství minimálně do další dvoustovky.

Blahopreju, slusne tempo!

Dekuji vsem za prani. Asi jsem prave prozil tu nejlepsi stovku cachi, dal uz se mi budou hromadit nalezy a budu postupne zapominat na ty prvni nalezene.

Taky Blahopřeju… navíc jsem si všimla, že PC-Romeo má konečně tu stovku - takže taky blahopřání. Vlastě i těm, co jsem si toho u nich nevšimla :slight_smile:

toz PCckovi tiez gratulujem a kedze uz je jar, na biku sa k tej 200vke za chvilku dokopes :slight_smile:

No PC Romeo, uz bylo na case..!.. :slight_smile: gratulujeme..!

Tabacek a Janicka