ŠOLIM 3000

Včera jsem potkal Šolima v Čelákovicích a málem jsem byl u toho, když zavěsil na KATOVNĚ v Brandýse svou 3000 kešu. Blahopřejeme za celý team. Spužva

Milosi, vitej ve tretim patre, velka gratulace z Vychodnich Cech a moc Ti preju co nejhezci pixlicky a at Te to bavi a prinasi uspokojeni jako doposud.

Hezky pěkně… obrovská gratulace :slight_smile:

Velká gratulace Miloši k dosažení třetího patra. Ať Tě i nadále vláček spolehlivě vozí, boty dobře šlapou a pedály Tvého kola se lehce otáčejí.

[color=blue]Miloši, blahopřejeme k dosažení dalšího geopatníku a do dalších met přejeme pohodu a přízeň satelitů…:slight_smile:

Ivo a spol.[/color]

Tak ja se plizim kanaly, chodim po samotach v lesich a vyhybam se mestum abych nikoho nepotkal a jen jsem nasel 3000 cache tak mne asi 30 minut po tom potka spuzva a rika: "ty mas uz minimalne 3000". Hergot, kdyby on vedel jak byl v tu chvili blizko pravde. Ja byl z toho tak paf, kdyz mne tak odhalil, ze jsem mu nebyl schopen ric, ze ma pravdu.

Tak dekuji za gratulace, a ze jste si na mne vzpomeli.

P.S. kdyz ted ctu diskuze o Hexenschuss teamu tak mne docela prekvapilo, ze jsem stale schopen konkurovat teamu kde je minimalne 12 lidi, kteri lovi samostatne a loguji do jednoho uctu. To prekvapi a potesi.