BIG BIG BIG Blahopřání dalšímu členu klubu 400!
A Miloši, vzals to ke 4-stovce teda pěkně rychle!!!
PS: škoda že jsem “Nad závalem” chvíli nepočkal, mohl jsem Ti poblahopřát osobně. Minuli jsme se o 20 minutek…
M
BIG BIG BIG Blahopřání dalšímu členu klubu 400!
A Miloši, vzals to ke 4-stovce teda pěkně rychle!!!
PS: škoda že jsem “Nad závalem” chvíli nepočkal, mohl jsem Ti poblahopřát osobně. Minuli jsme se o 20 minutek…
M
Hodte na nej site, vzdyt je to blazen :))) Milosi, vitaj v klube postihnutych a vela peknych chvil pri dalsej stovke :)))
Pripajam sa k blahozelaniu. S.
Taky se pripojuju ke gratulovacce. Uz nam zase nekdo slape na paty :))
Člověče, nech si něco na pak!!!
Jinak tedy gratulace :o)
Take se pripojuju ke gratulacim, hodne zdaru do dalsi stovky:)
Take se pripojuji se sborove gratulaci a drzim palce aby ti to dal slapalo tak jako doposud.
Rovněž se připojuji k blahopřání, je to pěkné číslo.
Taky moc gratuluju!!! jen tak dal
Taky moc gratuluju!!! jen tak dal
Solimovi hodne stesti a pevne boty preji BXHOME.
Rovněž se připojujeme ke gratulaci!!!
isoliM, at ti vydrzi humor v lozich i nadale. Gratuluju. JARRY.
Dodatečně celý dape team Ti přeje další hromadu nálezů, hodně příjemných chvil spojených s geocachingem (a nejen s nim), spoustu zábavy a zajímavých navštívených míst.