Solim #400

BIG BIG BIG Blahopřání dalšímu členu klubu 400!

A Miloši, vzals to ke 4-stovce teda pěkně rychle!!!

PS: škoda že jsem “Nad závalem” chvíli nepočkal, mohl jsem Ti poblahopřát osobně. Minuli jsme se o 20 minutek…

M

Hodte na nej site, vzdyt je to blazen :))) Milosi, vitaj v klube postihnutych a vela peknych chvil pri dalsej stovke :)))

Pripajam sa k blahozelaniu. S.

Taky se pripojuju ke gratulovacce. Uz nam zase nekdo slape na paty :))

Člověče, nech si něco na pak!!!

Jinak tedy gratulace :o)

Take se pripojuju ke gratulacim, hodne zdaru do dalsi stovky:)

Take se pripojuji se sborove gratulaci a drzim palce aby ti to dal slapalo tak jako doposud.

Rovněž se připojuji k blahopřání, je to pěkné číslo.

Taky moc gratuluju!!! jen tak dal

Taky moc gratuluju!!! jen tak dal

Solimovi hodne stesti a pevne boty preji BXHOME.

Rovněž se připojujeme ke gratulaci!!!

isoliM, at ti vydrzi humor v lozich i nadale. Gratuluju. JARRY.

Dodatečně celý dape team Ti přeje další hromadu nálezů, hodně příjemných chvil spojených s geocachingem (a nejen s nim), spoustu zábavy a zajímavých navštívených míst.