Dvaja borci sa prehupli cez vyznamnu hranicu :), Barbovi som mal moznost osobne gratulovat, Solimovi to cinim pisomne. Tak vela pohody do dalsich jubilei :)))
pripojuji se ke gratulacim!
Rovněž se připojuji k blahopřání…
Tak panove, to je neco. Srdecne gratulujeme.
Tak panove to je velka parada !! Vzhlizim uctive na vas Olymp, na kterem se nachazite , gratuluji a preji aby vam to slapalo jako doposud !!!
Gratulujeme a přejeme brzo další pětistovku.
Taky se pripojuju ke gratulacim.
Solime vitej v klubu geoblaznu - pavilon 22 ceka ![]()
U Barby to sice neni jeste uplne oficialni ale i tak si gratulaci zaslouzi ![]()
To je pro mne nedostizna meta, uprimne blahopreji. A zaroven take dekuji za cache zalozene, nektere jsem uz navstivila a moc se mi libily a na dalsi se tesim, Asteris
Taky gratuluji a zaroven dekuji za moc vydarene kesky…!
I my blahopřejeme a Šolimovi díky moc za založené keše . /Barbovi jsme ještě nenavštívili
/
H+Z+R
Blahopreju, dobra synchronizace!
Nahodne jsem si vsiml, ze je Milos uz taky v klubu zaslouzilych, takze jsem s potesenim zjistil, ze ostatni na nej nezapomneli. Blahopreju tedy i ja trochu opozdene jemu, stejne tak jako Barbovi… Diky za pekne kesky.
Blahopreju Milosovi i Mirkovi k vyznamnemu geojubileu. Jsa izolovan od ceskeho geocachingu, zavidim ze lovite a nalezate. Ja se zde v Sikmookistanu pokusil o jednu dosud nenalezenou (Great Wall Reloaded), ale bez uspechu (ukradena… asi). A tak se tesim domu na kesky (uz jsme za 1000…), na kamarady a ceske pivo! Jeste jednou blahopreju!
Michal
Několik dní jsme nesledovali portál, proto blahopřejeme se zpožděním oběma jubilantům. Přejeme mnoho dalších krásných míst a zážitků, ke kterým nás vodí magická krabička se šipkou.