Solim 900 !!!

Miloši moc a moc gratuluji a přeji mnoho hezkých kešek a zážitků při finiši k té tisícovce. Hlavně moc díky za tvoje kešky, které obsahují nápad a jsou absolutně perfektně technicky zpracovány. Ještě jednou gratuluji a hlavně děkuji.

Taky se připojuju ke gratulaci a poděkování za kešky - a teď šup ven ať už tam máš brzy tu 1000 !!! :slight_smile:

Milosi moc gratuluji ! Jedes porad svym nazadrzitelnym tempem jako posazavsky pacifik! At ti to porad dobre slape jak pesky tak na kole a pozor … tisicovka je za dvermi !!!

Také se připojuji ke gratulaci. Jak dlouho je tomu, když byla osmistovka. To je naprosto ďábelské tempo. Gratuluji.

Miloši posílám velkou gratulaci a přání dobré pohody i do té tisícovky.

Pro Tebe Šolime je 900 zasloužené. Kéž by všichni kešeři byli tak rozumní, uvážliví a skromní jako Ty. Přeji Ti, aby Tě to stále bavilo a keše přibývaly.

Tak teda klobouk dolů … na to, že nejsi kdovíjaký jenom “lovec bodů” si zasloužíš absolutorium … přeju brzo čtyřciferný počet …

Blahopřejeme Ti k devítistovce! Je Miloši vidět, že je doba dovolených a Ty jsi vyrazil na “dlouhé” geocesty… Tak ať Ti šipka ukazuje vždy správným směrem a dovede Tě k tomu opravdovému cíli!

M + 3 geogirls

Milosi cela family ti moc gratuluje. Kdyz jsi si tak oblibil Polabi, tak ti tam jeste neco polozime at si to uzijes:-)) Prejeme hodne dalsich nalezenych

Gratuluju! Skoda, ze jsem to nevedel dnes dopoledne, kdyz jsme se srazili v Picodasu … :o)

taky moc GRATULUJEME.

gratulujem Solime, tymto tempom Ti neodola ani Dorki :slight_smile:

Zrovna jsem si pred par dny rikal, ze nejak nemam prehled, co asi ten Solim dela. Tak ted uz to vim… :slight_smile:
Diky Cejdovi za pripomenuti a hlavne tobe, Milosi, za prijemne chvile na tvych keskach a kamaradskou, nekonfrontacni povahu.

Miloši blahopřejeme a těšíme se na GeoBurčákové setkání. Zavčas si zajisti rezervaci, ať Ti vezmou kolo do Prndolína.

Dekuji za blahoprani a uz pro Vas pripravuji narocnou turistickou cache abych Vas vyhnal od pocitacu do prirody (jen nevim kdy ji dokoncim).

Milosi, i ja trochu pozde gratuluju k pekne kulatemu cislu a preju, at ta tisicovka prijde co nejdriv :wink: !