Miloši moc a moc gratuluji a přeji mnoho hezkých kešek a zážitků při finiši k té tisícovce. Hlavně moc díky za tvoje kešky, které obsahují nápad a jsou absolutně perfektně technicky zpracovány. Ještě jednou gratuluji a hlavně děkuji.
Taky se připojuju ke gratulaci a poděkování za kešky - a teď šup ven ať už tam máš brzy tu 1000 !!! ![]()
Milosi moc gratuluji ! Jedes porad svym nazadrzitelnym tempem jako posazavsky pacifik! At ti to porad dobre slape jak pesky tak na kole a pozor … tisicovka je za dvermi !!!
Také se připojuji ke gratulaci. Jak dlouho je tomu, když byla osmistovka. To je naprosto ďábelské tempo. Gratuluji.
Miloši posílám velkou gratulaci a přání dobré pohody i do té tisícovky.
Pro Tebe Šolime je 900 zasloužené. Kéž by všichni kešeři byli tak rozumní, uvážliví a skromní jako Ty. Přeji Ti, aby Tě to stále bavilo a keše přibývaly.
Tak teda klobouk dolů … na to, že nejsi kdovíjaký jenom “lovec bodů” si zasloužíš absolutorium … přeju brzo čtyřciferný počet …
Blahopřejeme Ti k devítistovce! Je Miloši vidět, že je doba dovolených a Ty jsi vyrazil na “dlouhé” geocesty… Tak ať Ti šipka ukazuje vždy správným směrem a dovede Tě k tomu opravdovému cíli!
M + 3 geogirls
Milosi cela family ti moc gratuluje. Kdyz jsi si tak oblibil Polabi, tak ti tam jeste neco polozime at si to uzijes:-)) Prejeme hodne dalsich nalezenych
Gratuluju! Skoda, ze jsem to nevedel dnes dopoledne, kdyz jsme se srazili v Picodasu … :o)
taky moc GRATULUJEME.
gratulujem Solime, tymto tempom Ti neodola ani Dorki ![]()
Zrovna jsem si pred par dny rikal, ze nejak nemam prehled, co asi ten Solim dela. Tak ted uz to vim… ![]()
Diky Cejdovi za pripomenuti a hlavne tobe, Milosi, za prijemne chvile na tvych keskach a kamaradskou, nekonfrontacni povahu.
Miloši blahopřejeme a těšíme se na GeoBurčákové setkání. Zavčas si zajisti rezervaci, ať Ti vezmou kolo do Prndolína.
Dekuji za blahoprani a uz pro Vas pripravuji narocnou turistickou cache abych Vas vyhnal od pocitacu do prirody (jen nevim kdy ji dokoncim).
Milosi, i ja trochu pozde gratuluju k pekne kulatemu cislu a preju, at ta tisicovka prijde co nejdriv
!