Je mi ctí přivítat do známého pavilonu PLB dalšího cachera s 1000+ - solsaise. K této zlomové události došlo dnes v 21:35 na cache Krutecky Creek - viz log.
Čili co dodat - vítej do klubu 1000+ a ať tě ty lovy stále tak baví jako doposud.
Jinak ty jsi mi obzvlášť sympatický tím, že na tvém CWG je vyobrazena lokomotiva v celé své kráse (aspoň na jedné z CWG verzí) ![]()
Tak Zbynku velka gratulace k te dosazene mete a navic na me nove multi:D Jen doufam, ze Ti budu moci poblahoprat jeste osobne v nejake hospudce.
Jirka
tak to musime taky gratulovat k litru
at te to dal bavi
Zbyňku, gratuluji. V pátek to zapijem, nezapomeň se stavit u lezecké stěny. Jo, kde jsou ty časy, kdy jsem ti viděl alespoň záda v dáli. Ať ti to loví pořád stejně;).
Skvela zprava. Moc gratuluji.
Dobrá práce, Zbyňku, gratuluju k miléniu a přeju Ti, ať Tě ten elán neopouští.
Filip
Přátelé, díky všem za gratulace tady i SMSkama. A v žádném případě toho nechci nechat ![]()