Ahoj,
pokud někdo máte trosku 60 CSx nebo Legenda Cx, sháním plechovou krytku na SD kartu. Stejná je u Oregona a možná dalších přístrojů. Vím, že Garmin nabízí za starou mašinku slevu při koupi nové, tato součástka u jinak nenávratně zničeného přístroje už nehraje roli. Pochopitelně zaplatím rozumnou částku. Díky za info.
60CSx se dá rozbít??
Jo, prdnul mi úchyt krytky baterek.:|:|
A to se k ní chovám velice dobře a jinak vypadá po cca 2.5 letech jako nová..
Odkoupil bych ten kryt baterek.
Tak se přidejte další a hlavně dejte někdo do placu ten mrtvej kus…![]()
Možná se pletu, ale není celý ten slot na SD včetně zámku univerzálním kusem, který je použit i v mobilních telefonech? To by pak bylo mnohem snažší než hledat rozbitý garmin ![]()
Díky za odpověď k tématu ;).
Ona to není sranda sehnat ani tak a většina mobilů má slot, do kterého to zasuneš proti pružince(?) a zatlačením zase karta vyjede. Přesto díky za typ. Objednal jsem včera jeden slot, který je sice od jiného výrobce, ale vypadá stejně. Snad to sedne.