Kvůli bezpečnosti cacherů jsem nucena cache nakonec zrušit. I tak je to úctyhodné, že cache tak dlouho mohla na takovém báječném místě být a mohli jste si užít trochu adrenalinu. Velký dík patří kastelánovi hradu Sovinec a jeho pracovníkům. Všem děkuji za krásné logy.
Škoda, zajímavé netradiční keše to mají vždycky těžší než nudné jednohubky.
Tak to je škoda, byla to opravdu moc dobrá keška.
jeee tak to je skoda…uz jak dlouho se tam vypravuju a kenecne sem to naplanoval na pristi vikend a ted zjistim ze je zrusena:( skoda
Téma přesunuto do kategorie "Kešky", prosím autora tématu o doplnění dle těchto pokynů.
Škoda, chstal jsem se na odlov během geojeseníku.
Měl sem ji ve watchlistu a je mi to líto. Chtěl sem se tam někdy podívat. Tak co už, stává se… ![]()