Podívejte se na poslední příspěvek v odkaze :|.
Díky za upozornění! Příspěvěk byl smazán a autor varován…
už je tam další ![]()
Oba uživatelé natrvalo zabanováni, pokud se to bude opakovat, nastoupí tvrdší sankce…
Dalsí spamy jsou u Projektu - K pramenum. :@
http://www.geocaching.cz/readarticle.php?article_id=2
Hmm. Smutné a asi bude hůř.
Tipuju, že ban nepomůže, protože to dělá určitě nějakej robot. Leda antispam, ale moc se těchhle věcech nevyznám.
Co nemas sam rad, necin jinym.
Neprijde vam komicke, ze nekteri moderatori tohoto fora sami programove nabadaji k porusovani prava a pravidel na jinych serverch, zverejnujice zde robota a mistni admin se snazi trestat ty, kteri zase za pomoci svych robotu kaslou na mistni pravidla? Jste fakt k smichu.
Roboti jsou svině, emzáci ještě větší a fízlové největší. Supermane, zachraň nás!!!
Není robot jako robot a i kdyby, tak fórum nerovná se GeoGet. Nebo jsi ty a spoustu dalších učinil taky něco tak hrozného, že tu teď musíš číst odkazy na porno nebo na co?
Odkazy na porno nectu, na ty klikam :-). Ale doufam, ze na ty co tu jsou nikdo nema v umyslu lezt, je to samej virus, tak bacha. Ani ze srandy.
ach jo ![]()
jak se píše výše, "bude hůř". SPAM resp. roboty lze jen oddálit, ale ne zastavit. My jsme bojovali nejen s roboty, ale i s hackem, a to je teprve "legrace". Navrhuji před odesláním příspěvku zavést "nutnost opsat číselný kód z obrázku"…
Možná by stačilo udělat ten kód ve formuláři pro registraci nových členů. To by mohlo vyfiltrovat roboty, co se registrují a posílají spamy. Současná spamovací konta zrušit. Ale možná to je málo… ale opisování kódu při každém příspěvku… to se mi moc nezdá ![]()
Kód u registrace je. Na tohle nejsem expert, ale ten kód co tu je nevypadá moc neprolomitelně skrze nějaké ocr.
No ale pořád tu snad lze psát anonymní příspěvky!
Kde?
Nemáte někdo robota, který umí spamovat php-fusion? Případně nějakého univerzálního spamovacího robota.
sorry, mylná domněnka
SPAM je docela drsnej slusna sbirka se sesla napriklad tady http://www.geocaching.cz/readarticle.php?article_id=3
Asi to bude chtit zapatrat nekde tady: http://www.php-fusion.cz/news.php?readmore=49 kde pisi o nejakem antihacku pro PHP-Fusion.