Ahojte, pre tych, co sa chystaju do Brna na event a budu tam aj spat, mam typ na relativne slusne ubytovanie (vyskusane) -
na adrese Volny.cz: Fandíme dobrému obsahu najdete info. Su to koleje, 2postelova izba za 376,- na noc. Ja mam ubytovanie zabezpecene inde, ale ak mate takuto potrebu (spania :), tak sa pripadne zorganizujte a objednajte si to.