Nesmějte se mi. Ale při registrování map a gps z mountfieldu jsem zadal špatně GPS Unit ID (sériové číslo jsem zadal dobře). To znamená, že mapy můžu na počítači prohlížet a připravit k nahrání do legenda, ale při nahrávání to napíše, že mapa není odemčena pro konkrétní přístroj. Neví někdo co s tím. Teď jsem napsal do garminu a doufám…
Klidně jim v pracovní době zavolej. Zatím nevím o tom, že by zaměstnanci Picodasu na někoho byli nepříjemní, spíš naopak. Určitě se to rychle vyřeší.
Fakt byli příjemný. Žádnej problém, špatnou registraci vymazali, a já se zaregistroval znova, teď už správně. Díky.