Spojování map na TrekBuddy

Ahoj, mám několik map. Stahnul jsem si přes http://gm2tb.awokenmind.de/ . Udelal jsem si několik výřezů. které jdou zasebou, ale nevím, jak to udelat, aby když dojde 1. výřez, aby si mobil načetl další. Nebo kdyby ty mapy šli složit do jedné velké. Poradíte mi někdo prosím?:wink:

Sprav z nich atlas:
http://linuxtechs.net/kruch/tb/forum/viewtopic.php?t=4

Ja na to zkoušel použít tbmapper… ale když v něm dám "vytvořit atlas" , tak se to nejako divne zprehazi, tak ze to mobil neotevře. Nemáš nějakej jinej nápad, krome toho odkazu… v tom se vazne nevyznam.

To je jendoduche proste pouzij nejake mapy co uz existuji :o/ pohledej na trekbuddy foru urcite najdes.