Zdravim,
spolecne s bor.uvkou se chystame tento ctvrtek vecer na Cat´s eye, pokud by mel nekdo zajem vyrazit s nami nebudeme se branit. Budete-li mit zajem ozvete se treba soukromou zprávou zde.
kapitola
Zdravim,
spolecne s bor.uvkou se chystame tento ctvrtek vecer na Cat´s eye, pokud by mel nekdo zajem vyrazit s nami nebudeme se branit. Budete-li mit zajem ozvete se treba soukromou zprávou zde.
kapitola
Podobné kešky doporučuju radši absolvovat o samotě, i ve dvojici už to ztrácí atmosféru.
Co je to za keš? kde je? jakej má Waypoint? Já žádnou která se má v názvu "Cat´s eye" nemůžu najít
S nejvetsi pravdepodobnosti byla myslena cache Cat’s eyes GCH2XZ.
Já se na ní taky chystám, ale ten termín 2.8. jsem jednak prošvihl a druhak se mi stejně nehodil. Já bych to viděl nějaký večer v příštím týdnu, to jest třeba úterý až čtvrtek, tedy 14 - 16.8. Má ještě někdo zájem? Je pravda, že moc lidí = málo adrenalinu, ale zase jít samotnej, to ybch se bál :D. Takže jde někdo se mnou? Třeba začneme za světla některými kešemi, které jsou v okolí, mně tam toho docela dost chybí, bude sranda. Případně se mi ozvěte přes profil. Standa