Spolecne brněnské kulatiny: Fretaci - 200 && Geo.Benedikt@CZ - 400

Trochu se zpozedenim, ale: V sobotu behem spolecneho geovyletu na Vyskovsko oslavili dva moji mili kolegove sve kulate nalezy !!! Jmenem vsech jim gratuluji.

Fretaci - 200 : Zuran/ Zuran Hill by adp. (GCQFAT)
Geo.Benedikt@CZ - 400 : Don Quijote by dufekteam (GCW8NQ)

Gratuluiju oběma/všem :o)) Ať váš Šipka zlobí co nejmíň a geolovy stále baví!

Z Prahy leti gratulace od Slajzu & Tucku !!

Gratulace, srdecny pozdrav a velky dik za moravske kesky!

parada, pani, gratulacia na Moravu :0)

Ahoj na Moravu za severu! Milí geopřátelé, blahopřejeme vám k úspěšnému letošnímu geo-roku a přejeme vám, ať se vás ten zakousnutý geovir drží pevně a přináší vám nejméně tolik radosti a uspokojení jako nám. Tak někdy a někde nashledanou!

Blahopřání oběma teamům k dosaženým metám, Freťákům pak navíc poděkování za pěkné cache.

Diky, kamaradi, za projevena blahoprani. Nicmene jsme behem spolecneho lovu slavnostne prisahali, ze uz nikdy nechceme zazit ten hrozny pocit, ze maji Benedikt s Margitkou dvojnasobek nalezu, co my… :o))

No tak já taky slušňácky gratuluju a doufám, že mi to vyjde dostavit se na vánoční event a poblahopřát v hospodě, tak jak se patří.