Trochu se zpozedenim, ale: V sobotu behem spolecneho geovyletu na Vyskovsko oslavili dva moji mili kolegove sve kulate nalezy !!! Jmenem vsech jim gratuluji.
Fretaci - 200 : Zuran/ Zuran Hill by adp. (GCQFAT)
Geo.Benedikt@CZ - 400 : Don Quijote by dufekteam (GCW8NQ)
Ahoj na Moravu za severu! Milí geopřátelé, blahopřejeme vám k úspěšnému letošnímu geo-roku a přejeme vám, ať se vás ten zakousnutý geovir drží pevně a přináší vám nejméně tolik radosti a uspokojení jako nám. Tak někdy a někde nashledanou!
Diky, kamaradi, za projevena blahoprani. Nicmene jsme behem spolecneho lovu slavnostne prisahali, ze uz nikdy nechceme zazit ten hrozny pocit, ze maji Benedikt s Margitkou dvojnasobek nalezu, co my… :o))