Spolupráce na WIG

Zdravím všechny. Po dlouhé pauze mě už docela svrbí dlaně a chtěl bych jako jubilejní desítku založit WIG. Příběh mám i s celkem efektní pointou, s ambicemi překonat Matrix, v realizaci klasické multi tomu ale vadí několik 0,1Mi konfliktů na předpokládaném místě, což by WIG vyřešilo v pohodě, protože pokud se domnívám správně, na aktivní zóny se pravidlo nevztahuje. Uvítal bych co-produkci s někým, kdo už se skamarádil s builderem a "hodil by to do stroje", z časových důvodů by to u mě bylo určitě na týdny. Kdyby se nějaký odvážlivec našel, nechť pošle mail. Díky

pokud je stage Answer to question, tak se to pravidlo neuplatní ani u multiny, ne ?

to sice ano, ale tady je skoro na každé stage potřeba schránka s instrukcemi.

aha, tak to je jiná

ahoj daddy :wink: zkus napsat sutechovi, programoval hradnikovi sareckou kes. třeba ho to jeste neslozilo a sel by do další :slight_smile:

Škoda že momentálně nemám vůbec čas, jinak bych do toho i šel :expressionless:

Tak to uz se tesim. Dadnsonovky jsou moc pekne kesky. :slight_smile:

Daine díky, Sutech se mi dokonce ozval první a vypadá to, že to je přesně ono. Takže snad se nám něco podaří společně spáchat. :smiley: