Sportovní geoevent ano či ne

Zdravím všechny sportovní (i nesportovní) cachery.

Měl bych jeden dotaz na vás všechny, kteří jezdíte na sportovní akce v rámci eventu. Jaký sport preferujete a zda by byl zájem na tento event dorazit.

Moje představa je celkem různorodá. Spousta známých, kteří se věnují nějakému sportu mi mohou zapůjčit prostory pro toto sportovní vyžití.

Jedná se o fotbal, volejbal, bowling, floorbal, sálovou kopanou, kuželky, plavání, basketbal a hokej na betonové ploše.

Proto prosím o informace, kdo by si jaký sport vybral a zda si myslíte, že má cenu pořádat sportovní event.

Večer by byla samozřejmě zamluvená hospoda, kde by se dalo diskutovat o sportovních zážitcích.

určitě bych byl jednoznačně pro ale není lehké donutit kačery k pohybu.byl bych pro fotbal nebo volejbal-to je sranda vždycky když se to bere jako zabava a ne jakou velké soupeření.

ja bych si strihl fotbal, ale ne jako zabavu, to je pak nuda - desne to zeru :smiley:
ale vzhledem k poctu eventu teda nevim, jestli budu doma uvolneny :wink:
jinak ale kaceru, co by hrala nejaky hromadny a jeste k tomu behaci micovy sport moc neznam - vsichni k tomu maji odpor :smiley: (snad krome paby volejbal, hladovych deti fotbal a samana, ktery je ochotny se hybat vseobecne, pokud se pak jde na tiskovou konferenci :P) spis asi budou vic chtit hrat neco jako bowling atd viz numiruv prispevek.

co treba badminton? - to si troufne placat kazdy a jeste nikdo na to nedelal event

já jsem taky pro - třeba takový geonohec byl naprosto báječný. Je to lepší, než jen tak sedět někde v hospodě. Osobně bych hlasoval pro bowling, šipky, squash petanque apod. tedy spíše nekontaktní nebo jen mírně kontaktní sporty, ale nebudu se bránit ani jiným. Zájem bude, neboj. Peciválové se nepřihlásí a camrání o tom, že je to blbě blá blá blá tě nemůže rozházet, ne?

Myslim, ze bychom dali do kupy volejbalovy tym z pravidelnych navstevniku geovolejbalu, plus par hracu jako posilu do jinych tymu. Zalezi na tom, kde a kdy by to bylo.

Hraju všechno,hraju to špatně,ale hraju to rád :smiley:
Pokud to bude v rozumné kilometrové míře od domova,tak rád přijedu a zamíčuju.

Hlásím se na volejbal! :smiley:

rukama cokoli, nohama spis ne… :wink:

tak to by chtělo nějaký volejbal.turnaj kačerů v Praze nebo někde ve větším městě.

Tak koukam, ze volejbal je celkem oblibeny sport.

No v kazdym pripade, event by mel byt ve Svitavach, ale kdy to jeste nevim, predpoklad nekdy v srpnu, mozna v polovine, proste nejakou sobotu v srpnu, podle toho jak mi to kalendar a dovolena dovoli.

tak to je z čb trochu z ruky.tak snad přijde někdo s jinou lokalitou

Tak i já bych byla určitě pro :slight_smile: Volejbal, basket, bowling, je mi to v podstatě jedno, ale ať hrajou víc ruce než nohy. Rozhodně bych dorazila, tyhle šílenosti já můžu:)

zajem by byl urcite, pokud bude volnej termin..z toho vyberu nahore uprimne cokoliv..rukama nebo nohama, to je fuk :slight_smile: ale nej by byl asi volejbal

ako pise Dain - beriem vsetko, kde je nasledna tiskovka :stuck_out_tongue:

Jaký sport by to byl je mně jedno, já rád koukám na všechny.