Tak Tě teda vítám mezi postiženými!!! A jak jsem měla šanci Tě zatím poznat, tak si myslím, že za chvíli budeš atakovat top 20! Tak hurá do toho, tohle je teprve začátek
Hodně štěstí!
Ahoj Spuzvo
Tak Ti teda gratuluju k ty tvy 100.kesce a zaroven Ti preju aby jich bylo jeste hodne.Mej se hezky a hodne geokesarskych uspechu.Sun-Man
Přidávám se do řady těch s kyticí a napřaženou rukou :o)
Velka gratulace k nezapomenutelne prvni velke mete a verim, ze se zase nekde u kesek potkame !!
I ja gratuluji, potkali jsme se, uz vime kdo je kdo, tak se tesim
Vitej mezi trojcifernymi
At Te Signal provazi!
No musim taky pogratulovat k tomu prvnimu milniku. Jsem rad, ze jsem te poznal na takove krasne cache. Tak at te i nadale bavi rochnit se nekde pod kerem, za prihlizeni nechapajicich mudlu.
Dekuji vam vsem z celeho Geosrdce za to, jak pekne jste mne privitali mezi zavislaky :o)) Budu se i nadale snazit, abych s vami drzel krok a nedelal ostudu mezi trojcifernymi (i ctyrcifernymi). Taky se na vas tesim, az se nekde potkame. Spuzva za Team :o)