Spuzva #100

Tak Tě teda vítám mezi postiženými!!! A jak jsem měla šanci Tě zatím poznat, tak si myslím, že za chvíli budeš atakovat top 20! Tak hurá do toho, tohle je teprve začátek :wink: Hodně štěstí!

Ahoj Spuzvo
Tak Ti teda gratuluju k ty tvy 100.kesce a zaroven Ti preju aby jich bylo jeste hodne.Mej se hezky a hodne geokesarskych uspechu.Sun-Man

Přidávám se do řady těch s kyticí a napřaženou rukou :o)

Velka gratulace k nezapomenutelne prvni velke mete a verim, ze se zase nekde u kesek potkame !!

I ja gratuluji, potkali jsme se, uz vime kdo je kdo, tak se tesim

Vitej mezi trojcifernymi :wink: At Te Signal provazi!

No musim taky pogratulovat k tomu prvnimu milniku. Jsem rad, ze jsem te poznal na takove krasne cache. Tak at te i nadale bavi rochnit se nekde pod kerem, za prihlizeni nechapajicich mudlu.

Dekuji vam vsem z celeho Geosrdce za to, jak pekne jste mne privitali mezi zavislaky :o)) Budu se i nadale snazit, abych s vami drzel krok a nedelal ostudu mezi trojcifernymi (i ctyrcifernymi). Taky se na vas tesim, az se nekde potkame. Spuzva za Team :o)