Spuzva # 400

Groundspeak to sice ještě neví, ale tamtamy před chvílí ohlasily, že Spuzva zavěsil čtvrtou stovečku! Moc gratuluju, přeju jen samé nezapomenutelné kešky a pohodu. :wink:

Pridavam se ke gratulacim, vsechno nejlepsi ke 4stovce.´:):p:D;)

No teda Míšo, Ty jsi ale moc milá! Děkuju! Sun-Mane, ty taky, díky. Jinak jsem rád, že jsem se dohrabal ke čtyřsté kešu, jak říká Kryštof Harant! I když mně to někdy bavilo míň, když mi například došly baterky v džípíjesce (viz Cat´s Eye) nebo když jsem dlouho hledal kešu, kterou jsem nemohl najít (viz Šolimův výhled na Hlavní nádraží), ale pak ně to zase bavilo víc - viz všecky kešky od Mel-Mana, potom, třeba Kubet al Hawa, Koukolova Hora, Prdlak Panorama kes, Juden Dub. atd. Taky jsem rád, že jsem potkal pár novejch lidiček, kteří jsou fakt v pohodě— oni ví, koho myslím.

Tak díky všem a krásné sny!!! Spužva