SSamson ma prvni 100ku

Posilame velkou gratulaci nasemu geopriteli do Nameste nad Oslavou at mu jeho geozapal zustane i nadale.

Pripojuji se ke gratulaci a at se mu ty najite pixlicky zdarne mnozi.

První stovka je ze všech ta nejcennější. Gratuluju a přeju i nadále plný signál a spoustu zábavy [;)]