Tak je to tady-další pražský lovec je na půli cesty k metě, od které není návratu a která zaručuje vstupenku do special pavilonu PLB :). Tak ať ti to Stanley i nadále skvěle šlape a baví tě to při hledání a ať i stověžaté, stromové a jiné tvé kešky v Praze a okolí se pěkně množí ;).
Chlape jeden jedes si tim svym pravidelnym tempem a taky to pekne pribyva. Velika gratulace !
Jirka