Pri pozdnim dologovavani kesek co jsem nalezl na Morave jsem zjistil ze po me Na lezl Buchlov jeste ten tym starasteam a jeste jako jejich 100ou kesku. Takze Blahopreju, prvni 100ka je nejhezci tak jen tak dal a t se dari a posilam pOzdravy do Vyskova