Zkoušel jste někdo umístit do listingu cache StatusBar??
Mám pocit, že to mají asi blokované, protože se mi to tam nezobrazí.
Když spustím html kód mimo stránky GC.COM, tak je vše O.K.
Zkoušel jste to někdo?
Umíte to někdo "očůrat"?
Očekávám jen odpovědi ANO a jak.
Díky moc.B)
Ano. S tím je problém. Vždy jsem to v listingách používal jako podpis a najednou to nejde. Ale jde to jinak. Viz příklad zde:
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=ae33dce3-e32d-4118-9aa2-df5680a6fb52
Tedy: http://www.devfolio.com
A nebo zdejší suprová aplikace na tvorbu status baru
Ano, jde to vložit jako externí odkaz na obrázek, ale nesmí to být originální status bar z gc.com