Stejný problém vidím i u jiných začátečníků: Z nějakého důvodu jsem smazal log (záměna keše, špatné datum). Na .com kde se loguje žádný problém, log zmizí a odečte se ze statistiky. Ale kukám, že na .cz zůstane a mám 2 logy na jedné keši i vyšší statistiku. Rád poctivě zruším, když budu vědět jak. Díky za radu.
ahoj staci pockat kym sa uploadnu nove udaje z .com na .cz (asi 24 h) a vsetko bude OK. Maj sa ![]()
Uplne v poradku to neni, take mam v ceske statistice o jeden log vice nez na .com. Posledni zapis jsem provadel 4.7. (jeden log jsem mazal pred mesicem).
jo, mas pravdu, porovnaval som cesku a celkovu statistiku so statistikou v Tvojom profile, niekde je naozaj chyba.