Když už tu máme opět aktuální mapu, dočkáme se také statistik?
ale jo, myslim na to. Je to jenom záležitost volného času.
OK. To mi stačí.![]()
Není to škoda času? Nestačilo by úplně nalinkovat http://www.cacherstats.com/Czech_Republic1.html
Tenhle přístup se mi líbí ![]()
Ty naše statistiky byly hezčí, ale pokud nejedou, tak tam může tenhle odkaz klidně být.
tak by se měly zase pomalu krmit. Zobrazení překročení milníků nefunguje, protože zatím chybí potřebná historie.