Před asi půl hodinou byla publikována nová keš [cache]GC1H2CF[/cache] :o
To jsem teda blázen… Nemáme nějak posunutý hranice?
Sice mě napadlo několik poznámek, ale nechci začínat flame
U jiných keší blízko hranic jsem si ale něčeho podobnýho nikdy nevšiml, vždy bylo označení státu v pořádku, byť byla keš třeba jen na opačné straně hraniční řeky…
Zajímavé…
Právě jsme se vrátili z FTF (po dlouhé době) B) opravdu jsme státní hranici do SRN nepřekročili a už vůbec jsme nebyli v Thuringenu.
Autor chtěl zřejmě uštřit práci našim přepracovaným reviewerům.