Mám otázku.Jde nějak "propašovat" statusbar nálezů do podpisu i na jiná diskuzní fóra?Jediný co sem zatím dokázal je, že udělám odkaz který vede na statusbar,ale to není to pravé ořechové
Ja asi moc nechapu, o co se snazis… jestli abys mel v podpisu obrazek - tak klasicky pozij tag img src…
no když z celého kódu vytáhnu tu část obrázku, zobrazí se to jako klasickej odkaz a když na něj kliknu,tak se otevře ten obrázek.Prostě chci aby se mi i na jiném forku ukazoval status bar
<img src="http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=Rovnou+za+nosem&uid=522741ad-846b-4f7f-a3ee-b38e8d99e921&bg=1"" border="0">
Takhle se ti tam zobrazi jen obrazek bez odkazu
<a href="Geocaching > Groundspeak - User Profile src="http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=Rovnou+za+nosem&uid=522741ad-846b-4f7f-a3ee-b38e8d99e921&bg=1"" border="0"></a>
Takhle i s odkazem
Každé fórum má trochu jinak vymyšlené tagy, ale obecně by to mělo být takto (hranaté závorky nahrazuji kulatými):
(url=AdresaMéhoProfiluNaGC.com)(img)AdresaStatusbaru(/img)(/url)
Adresa obrázku statusbaru je stejná bez ohledu na fórum. Neměl by ses spíš zeptat na tom jiném fóru, jak se tam vkládají obrázky? My tady můžeme jen hádat, jestli chceš přesné info, zeptej se tam.
jojo přesně tak to funguje na forku,kde bych to chtěl dát,ale podle mě si phpBB neporadí s tim pokud vkládaný obrázek neni *.jpg, *.gif etc…
a jelikož tenhle odkaz na status bar odkazuje vlastně na img.aspx? tak to zřejmě nedokáže přeložit
Chtěl bych jen podotknout, že fórum poradna se týká geocachingu a bez ohledu na to, že chceš dávat do podpisu zrova gc statusbar, problém který řešíš se týká vkládání obrázků s nestandardní příponou do podpisu na úplně jiném fóru a měl bys ho řešit tam.
Za to se omlouvám,hledal jsem kam to zařadit, ale nenašel sem kam by se to hodilo,tak sem to hodil do poradny(přišlo mi to logický - potřebuju poradit
), ale když sem byl poučen tak uznávám, že by se to hodilo do topicu mimo geocaching.
ohledně statusbaru bych měl ještě jednu otázku… někteří kačeři mají jako obrázek např. českou vlajku nebo cokoliv jiného, než nabízí generátor status baru na geocaching.com. jak na to? Kdyby někdo ochotný uvedl příkladový kód a drobný návod pro Geolamu mého formátu…
Odpověď pro lamu
Zkus se podívat na http://www.devfolio.com/ Nebo když se T nco líbí a používáš mozilu, stačí označit a druhým tlačítkem myši výběr a tam zdrojový kód výběru. A pak skoumej. a možná se pak ptej. Jinak přesouvám téma do obecného