Statusbar cache

Zdravim. Jde nejakym stylem vytvorit statusbar cache, kde by se zobrazoval pocet lidi, kteri danou cache nalezli? Proste nejakym stylem "vydolovat" to cislo ze stranky dane cache a zobrazit ho na "libovolnem" miste? Poradi nekdo? Melo by to vypadat zhruba takhle:

tohle cislo je prece v kazdem listingu dole, tesne nad logama…
a nejen pocet nalezu, ale i nenalezu, atd…

jj - to je mi celkem jasne, ale mne jde o to, ze bych si chtel vytvorit stranku, kde bych mel "statusbary" mnou vytvorenych (celych trech :)) kesi. Jde mi ciste jen o prehled, aniz bych musel klikat na listing kazde cache a hledat udaj o poctu nalezu.

Mimochoden, český Štefane :slight_smile: Jak dostaneš ten tvůj krásný obrázek do statusbaru? Jsem to zkoušel, ale nějak to nedopadlo podle představy :frowning:

Koukni se odkud se ten obrazek nahrava…

Bingo.. :wink: Dík