Zdravim, nema nekdo zkusenosti se stojankem do auta pro zminenou gpsku? Jde o stojanek, ktery se lepi na pristrojovku. Stojanek jsem si koupil, ale z navodu neni moc patrne, kterou z placek mam pouzit pro prilepeni, dokonce se mi zda, ze je jejich popis obracene :-(. Predem dekuji.