Stovkari

Tuto sobotu dosahli sta nalezenych cachi Saman (Celtic Calendar) a Tabacek (Cesta do stredoveku).

Blahopreju!

Taky jsem si vsimnul, ze klub 100 se nem rozrostl.. dokonce tam jsou i nejaci novy TB

Gratululace :slight_smile:

Dakujem :slight_smile: + gratulacia Tabackovi.
Nejde az tak o cisla, ale o zabavu, ale 100vka je 100vka, prijemny pocit :slight_smile:
Tak sa ostatni ponahlajte, nech nas je viac :-))) Pri tom rastucom tempe novych cache a peknom letnom pocasi to nie je az taky problem…
Haggaeus je osamely v klube 200stovkarov, tak ho musime co najskor potesit svojou pritomnostou v jeho klube (on nam vsak utecie do 300vky :slight_smile:

Take moc diky za gratulace.. :slight_smile: myslim ze do konce prazdnin nas bude v klubu mnohem vice.. Jen se mi hleda oproti Samanovi lepe na podzim, v zime a na jare.. :-))) Uff to slunicko nejak nemusim… ale co se da delat.. Samane a Petulko, moc vam gratuluji a preji dalsi 100vku v dohledu.. Tabacek

Tabackovi i Samanovi prodlouzene trvani hledacskych (jakoz i ukryvacskych) uspechu, setrvale zdravi a pocasi dle prani :wink: At tam ta dvoustovka do Vanoc spadne!

Blahozelam obom menovanym.
Rozmyslam ci zo zavisti nezaletim cez vikend na National Mall a nedobehnem vas, to by som mal rychlo :-)))

Samozřejmě se taky přidávám s gratulací :slight_smile:

Take se pridavam ke gratulacim a preju brzy dalsi 100 :))

Jsme ted jiz tyden v divocine bez netu, dnes jsme se konecne dostali k siti - takze take vsichni (petra, michal, eowyn a arwen) gratuluji ke stovce…