Stragen zamířil k severnímu pólu [cache]GC1AGF9[/cache] aby zde ulovil svou čtyřstou keš. Neumrzl, úspěšně se navrátil a zalogoval.
ZCh
Stragen zamířil k severnímu pólu [cache]GC1AGF9[/cache] aby zde ulovil svou čtyřstou keš. Neumrzl, úspěšně se navrátil a zalogoval.
ZCh
Gratulujeme. Tak se ti to povedlo prece jen dneska dohnat. Jen tak dal.![]()
Gratuluji!
Jeeeeeeeeeeee super! Gratuluju! Čekala jsem to každou chvíli! A teď ještě to pětikilčo a to je už za rohem ne?
![]()
Díky za gratulace ani nevím kde jsem to tak rychle nasbíral :)..malinko se zadařilo ;)..každopádně díky všem za pěkné kešky a za pomoc
Gratuluji jen tak dal!!!
a zase bys mohl neco zalozit…at mame taky co lovit!:D:D:D