stragen 400 #

Stragen zamířil k severnímu pólu [cache]GC1AGF9[/cache] aby zde ulovil svou čtyřstou keš. Neumrzl, úspěšně se navrátil a zalogoval.

ZCh

Gratulujeme. Tak se ti to povedlo prece jen dneska dohnat. Jen tak dal.:slight_smile:

Gratuluji!

Jeeeeeeeeeeee super! Gratuluju! Čekala jsem to každou chvíli! A teď ještě to pětikilčo a to je už za rohem ne? :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Díky za gratulace ani nevím kde jsem to tak rychle nasbíral :)..malinko se zadařilo ;)..každopádně díky všem za pěkné kešky a za pomoc

Gratuluji jen tak dal!!!:wink: a zase bys mohl neco zalozit…at mame taky co lovit!:D:D:D