Stragen #600

Dovolila bych si malou gratulaci Stragenovi k jeho krásným 600stům nalezených, vyluštěných, dešifrovaných keší!!! Hodně štěstí do dalších nálezů, ať Ti šipka stále ukazuje ten správný směr a dovede Tě do zdárného cíle! No a na konci této cesty Ti už zdálky mává tisícovka, tak hurá pro ni!!! ;)B)

Ballantinka

Moc gratulujeme. Nabral jsi primo zavratnou rychlost. Cim to asi bude? :slight_smile:

Gratulujeme a přejeme hodně dalších stovek!

GRATULUJI!!!

Jen tak dál Martine, gratulujeme!

Gratuluji

Výborně! Gratuluji k úspěšným lovům a skvělému oku fotografa.

Díky všem za gratulace a za pěkné keše..:wink: